Łap trendy w Zielonych Arkadach

Oferta

Nieaktualne
Łap trendy w Zielonych Arkadach

Opis

Jesień bez kobiecych botków, ciepłego płaszcza oraz stylowej bomberki? Stanowcze nie. Potwierdzają to słynne stylistki i redaktorki portali internetowych, publikując swoje top 10 najbliższego sezonu. Popularne znawczynie mody odwiedzą Bydgoszcz, aby 1 października, 
w godz. od 13:00 do 18:00 w Zielonych Arkadach porozmawiać o must have najbliższych miesięcy. Impreza odbędzie się w formule studia life, które poprowadzi znana prezenterka i dziennikarka telewizyjna Dorota Gardias, a jej głównym gościem będzie najbardziej rozchwytywana polska blogerka Maffashion. Na fanów czekać będzie specjalna ścianka, na tle której będzie można zrobić sobie zdjęcie z zaproszonymi gośćmi oraz zdobyć ich autografy.

Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni odważnie sięgają po modowe nowinki. Dlatego 
w strefie modnych inspiracji zarówno na panie, jak i panów czekać będzie profesjonalna stylistka, która udzieli fachowych porad oraz pomoże odnaleźć swój niepowtarzalny styl. Dodatkowo, przez cały tydzień, od 1 – 9 października, w pasażach będzie można oglądać 20, wyeksponowanych na specjalnych wyspach, niesamowitych, autorskich stylizacji stworzonych przez samą Mafasshion oraz rządzące bydgoskim światem mody trendsetterki – Mirabelove oraz Esterę Owczarz.

Mnóstwo emocji poczują uczestnicy konkursu „Szybkie zakupy, szybka stylizacja”. Spośród nadesłanych na facebooku Zielonych Arkad zgłoszeń, wybranych zostanie 5 osób, które będą miały 2h na wydanie 400 zł i przygotowanie własnych stylizacji, zgodnych z zadanym tematem. Liczyć się będzie refleks, kreatywność oraz pomysł na siebie. Zwycięzca otrzyma nagrodę - bon o wartości 1 000 zł. do wykorzystania w Centrum.

Odwiedzający centrum będą mogli nie tylko zainspirować się stylem wielkich gwiazd 
i wziąć udział w konkursie, ale także skorzystać z wyjątkowych rabatów, które 
w dostępne będą większości sklepów w dniach 1 i 2 października.

Więcej informacji

Zlokalizuj galerię, w której oferta jest dostępna
Sprawdź wszystkie galerie, w których znajduje się marka Sprawdź wszystkie

Komentarze

Newsletter

Codziennie nowe oferty
z Twojego miasta
w Twojej skrzynce pocztowej