Wielkie otwarcie Posnanii

Oferta

Nieaktualne
Wielkie otwarcie Posnanii

Opis

Wielkie otwarcie Posnanii – nowego miejsca na mapie zakupów i lifestyle w Poznaniu. W środę 19 października o godzinie 19:30 rozpocznie się ceremonia otwarcia, którą uświetni aktorka, modelka, projektantka kolekcji modowej, „gotowa na wszystko” Eva Longoria.

Eva Longoria przyjedzie do Posnanii nie tylko na zakupy. Aktorka pomoże również rozstrzygnąć wyjątkową rywalizację, którą od wielu tygodni toczą ze sobą młodzi projektanci mody. Wraz z jury – Łukaszem Jemiołem (projektantem mody), Anną Zejdler-Ibisz (redaktor naczelną Gali), Marceliną Zawadzką (modelką oraz prezenterką telewizyjną) i Anną Zeman (stylistką i kostiumografem) – popularna gwiazda wybierze zwycięską kreację w konkursie dla młodych polskich projektantów Dress for the Star. Zaprojektuj sukienkę dla Gwiazdy. Podczas swojej wizyty w centrum Eva zaprezentuje również autorską kolekcję z serii The Limited, a kreacje aktorki uzupełnione zostaną o stylizacje wybrane w obecnych w Posnanii butikach.

Z okazji otwarcia Posnanii na wszystkich Państwa czekają również wyjątkowe obniżki cen w kilkuset sklepach i markowych butikach w Posnanii, które zostały przygotowane wraz z dwutygodnikiem Gala.

Zlokalizuj galerię, w której oferta jest dostępna
Sprawdź wszystkie galerie, w których znajduje się marka Sprawdź wszystkie

Komentarze

Newsletter

Codziennie nowe oferty
z Twojego miasta
w Twojej skrzynce pocztowej