6. urodziny Agory Bytom

Oferta

Nieaktualne
6. urodziny Agory Bytom

Opis

Agora Bytom istnieje już 6 lat. Z tej okazji na terenie Agory odbędą się huczne urodziny, które potrwają aż dwa dni – 19 i 20 listopada. Na scenie pojawi się plejada gwiazd z Cleo, Kasią Grzesiek, Sławomirem i Filipem Rychcikiem na czele.

Weekend 19-20 listopada to data największej imprezy urodzinowej w Bytomiu. W sobotę na scenie Agory Bytom wystąpią Kasia Grzesiek (o godzinie 17:30) i Cleo (18:30). Z kolei w niedzielę koncert dadzą Filip Rychcik (17:00) i Sławomir (18:00).

Koncerty gwiazd to tylko jeden z elementów urodzinowych atrakcji. Świętowanie rozpocznie się już o godzinie 12:00. Nie zabraknie dekorowania babeczek, warsztatów tanecznych, pokazów makijażu, sztuk walki, jogi, sztangi czy szermierki. Kolorowy występ dadzą też mażoretki. Najmłodsi zostaną zaproszeni na kreatywne zajęcia w ramach Klubu Odkrywców (między innymi malowanie na folii), a także do udziału w mistrzostwach w strzelaniu NERF. Na uwagę zasługiwać będzie pokaz Krzysztofa Drabika - najbardziej znanego barmana w Polsce, wielokrotnego Mistrza Polski i Europy w żonglowaniu butelkami.

Punktem kulminacyjnym każdej imprezy urodzinowej jest oczywiście wyjątkowy tort. Co roku Agora Bytom zaskakuje jego formą i smakiem. W tym roku cukiernicy udekorują go na oczach gości. Nie zabraknie również prezentów, jednak to nie galeria handlowa będzie obdarowywana, a uczestnicy urodzin, którzy zostaną zaproszeni do udziału w licznych konkursach.

Więcej informacji

Zlokalizuj galerię, w której oferta jest dostępna
Sprawdź wszystkie galerie, w których znajduje się marka Sprawdź wszystkie

Komentarze

Newsletter

Codziennie nowe oferty
z Twojego miasta
w Twojej skrzynce pocztowej