Promocja kuponowa z kartą Life Style w Super-Pharm

Oferta

Nieaktualne
Promocja kuponowa z kartą Life Style w Super-Pharm

Opis

W Super-Pharm promocja dla posiadaczy karty Life Style. Koniecznie sprawdźcie swoje kupony, gdzie czeka na Was niespodzianka. Czeka na Was promocja,dzięki której macie szansę uzyskać do 30 zł rabatu (rabat obowiązuje także od cen promocyjnych):


  • rabat 10 zł przy zakupie za min. 30 zł kosmetyków do demakijażu i oczyszczania twarzy, oferta nie dotyczy dermokosmetyków i zestawów prezentowych,

  • rabat 10 zł przy zakupie za min. 30 zł kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, oferta nie dotyczy dermokosmetyków i zestawów prezentowych,

  • rabat 10 zł przy zakupie za min. 30 zł witamin i minerałów do włosów, skóry i paznokci oraz produktów Durex, oferta nie dotyczy zestawów prezentowych.


Kupon nie łączy się z innymi kuponami oraz mechanizmem "Dopłacaj punktami". Udział w promocji może wziąć wyłącznie posiadacz konta Life Style, do którego Kupony 10 zł zostały przypisane, czyli wyłącznie osoby, które w czasie trwania akcji są członkami Klubu Life Style, co oznacza, że przystąpiły do programu przed dniem 10 listopada 2016 roku.

Koncepcja Super-Pharm opiera się na połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Doświadczeni konsultanci zatrudnieni w Super-Pharm oferują profesjonalną poradę i miłą obsługę w zakresie zdrowia, urody i pielęgnacji. Eksperckie doradztwo to znak firmowy Super-Pharm. Sklepy znajdują się w największych miastach w Polsce, głównie w najpopularniejszych galeriach handlowych.

Inne oferty z kategorii

Zlokalizuj galerię, w której oferta jest dostępna
Sprawdź wszystkie galerie, w których znajduje się marka Super-Pharm Sprawdź wszystkie

Komentarze

Newsletter

Codziennie nowe oferty
z Twojego miasta
w Twojej skrzynce pocztowej